Nasz zespół

Przemysław Malinowski

Prezes – TRENER

Magister Wychowania Fizycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego  w Warszawie, nauczyciel kontraktowy,  instruktor akrobatyki sportowej, gimnastyki sportowej, kulturystyki, narciarstwa zjazdowego,  trener zapasów, ratownik wodny WOPR.  8 letni staż pracy w szkole podstawowej, 10 letni staż pracy jako trener z dziećmi i młodzieżą, 10 letni staż pracy jako opiekun kolonii, 5 letni staż pracy jako kierownik kolonii.  Sportowiec : Wielokrotny Mistrz Polski w zapasach w stylu Klasycznym , 12 zawodnik mistrzostw świata seniorów w Moskwie. Moją pasją są sporty walki, gimnastyka i akrobatyka sportowa ora sporty siłowe

Magister Wychowania Fizycznego w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uzyskał uprawnienia instruktorskie z narciarstwa zjazdowego, gimnastyki sportowej, akrobatyki oraz jest trenerem zapasów. Pogłębia wiedzę z zakresu kultury fizycznej.

Wykwalifikowany i doświadczony nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 342 w Warszawie. Gdzie od 5 lat jest wychowawcą klasy integracyjnej i potrafi pracować z tzw. „trudną młodzieżą”. W naszym klubie prowadzi zajęcia z akrobatyki oraz jest instruktorem w czasie trwania letnich i zimowych obozów sportowych. Swoich wychowanków z pasją i pedagogicznym podejściem odpowiednio wyszkoli pod względem technicznym, taktycznym, jak również fizycznym oraz mentalnym.

Od dziecka związany ze sportem, głównie zapasami. Sport stał się jego ogromną pasją i sposobem na życie. Swoje umiejętności i zdolności z zaangażowaniem przekazuje podopiecznym w drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów.

DAMIAN MAZUR

WICEPREZES – TRENER

MARTA MALINOWSKA

SEKRETARZ – TRENER

Magister Wychowania Fizycznego w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz ukończyła studia wyższe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na wydziale Pedagogiki- kierunek pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Nauczyciel kontraktowy, instruktor akrobatyki oraz gimnastyki korekcyjnej, instruktor pływania i ratownik WOPR. Moją pasją jest sport i praca z dziećmi. Od 10 lat pracuję z młodzieżą na obozach sportowych i w klubach prowadząc zajęcia ruchowe dla najmłodszych. W wolnych chwilach czyta książki i pogłębia swoją wiedzę teoretyczną w zakresie sportu. Uwielbia spędzać czas z rodziną, i zarażać dzieci pasją do sportu.

LESIA METYK

TRENER 

Studiowałam i ukończyłam szkołę w małej wiosce Darakhiv. Następnie wstąpiłam na Uniwersytet Narodowy Kamieńca Podolskiego im. Iwana Ogieńki na Wydziale Filologii Ukraińskiej i Dziennikarstwa. W drugim roku zaczęłam ćwiczyć akrobatykę. Od pięciu lat intensywnie trenuje. Nie raz brał udział w zawodach i zostałam nagrodzony kandydatem na mistrza sportu. Po ukończeniu studiów przeprowadziłam się do Polski.

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunkach Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja. Zdobyła uprawnienia instruktorskie z gimnastyki korekcyjnej, pływania, snowboardu, fitnessu, tenisa stołowego oraz piłki siatkowej. Wykwalifikowana również w zakresie umiejętności Menedżera Sportu oraz Trenera Osobistego.

Obecnie nauczyciel mianowany wychowania fizycznego z 7-letnim stażem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Uczestniczy w naszych letnich i zimowych obozach jako wychowawca i instruktor sportu. Z pasją i podejściem pedagogicznym inspiruje swoich wychowanków do aktywności fizycznej, uczy pozytywnego myślenia oraz motywuje do działania. 

Prywatnie pasjonatka sportu. Uwielbia pływać, jeździć na rowerze, grać w siatkówkę, tenisa stołowego oraz trenować gimnastykę sportową. Miłośniczka zimowego szaleństwa oraz jazdy na snowboardzie. Swoją pasją zaraża dzieci i młodzież.

MARYSIA SMUGA

TRENER